BİZ KİMİZ?

Misyon: Hastalarımız işimizin merkezindedir ve hastalarımızı mutlu etmek bizim için herşeyden önemlidir.  Temel amacımız ve misyonumuz; en yüksek kalitedeki ürünlerden ve son teknolojik gelişmelerden faydalanarak, empati kurup kendimizi hastalarımızın yerine koyarak kişiye özel bir tedavi hizmeti sunmaktır.

Misyonumuzu yerine getirmek için ödün vermediğimiz hususlar;

  • İki ayrı ortodonti uzmanının takım çalışmasıyla mümkün olan en iyi sonuca ulaşmak,
  • İyi eğitimli ve profesyonel yardımcı takım üyeleri ile çalışmak,
  • Tedaviye başlamadan önce yapılan ağıziçi ve ağızdışı detaylı analizler ile doğru bir yol haritası çıkarmak,
  • Her hastanın beklentilerini tam olarak anlayarak kişiye özel bir tedavi süreci oluşturmak,
  • Ortodontideki en son yenilikler ve dijital teknolojiden faydalanmak,
  • Kullanılan tüm malzemeleri ve cihazları güvenilirliğini kanıtlamış, uzun dönem takipleri yapılmış, Dünya Sağlık Örgütü tarafından onaylanan firmalar ve markalar arasından seçmek,
  • Yaşadığımız dönemde hastalarımızın zamanın değerini gözönünde bulundurmak,
  • Tedavi süreci tamamlandıktan sonra da tedavi sonuçlarının stabil kalması için düzenli hasta takibi ve retansiyon gerekliliklerini gözardı etmeden kalıcı sonuçlar ortaya çıkarmaktır.
doktor rümeysa okutan

Uzm. DR. Rümeysa OKUTAN

Dr. Rümeysa Okutan

1988 yılında Nevşehir’de doğdu. 2010 yılında İstanbul Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesinden mezun oldu. Aynı yıl İstanbul Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi Ortodonti Programı’na kabul edildi. 2016 yılında Ortodonti Uzmanı Doktor ünvanı aldı. 2010 yılından itibaren Türk Ortodonti Derneği, Amerikan Ortodonti Derneği, Avrupa Ortodonti Derneği ve Dünya Ortodonti Derneğinin aktif üyesi olup, ulusal ve uluslararası platformda düzenlenen sayısız kongre ve kurslara katılmıştır. 2014 yılında eşi Serhan Okutan ile birlikte Okutan Diş Halkalı Polikliniği’ni kurmuşlardır. 2014 yılından bu yana Okutan Diş Halkalı Polikliniği’nde Ortodonti Uzmanı olarak çalışmaktadır. Ayrıca 2010 yılından itibaren birçok poliklinikte ortodonti konsültan hekimi olarak hizmet vermektedir. Evli ve iki çocuk annesidir.

doktor serhan okutan

Uzm. DR. Serhan OKUTAN

Dr. Serhan Okutan

1986 yılında İstanbul’da doğdu. İlk öğrenimini Nişantaşı Işık Lisesi’nde, orta ve lise öğrenimini İstanbul Erkek Lisesi’nde tamamladı. 2010 yılında İstanbul Üniversitesi Dişhekimliği Fakültesi’nden mezun oldu ve aynı yıl İstanbul Üniversitesi Dişhekimliği Fakültesi Ortodonti Anabilim Dalı’nda Doktora eğitimine başladı. 2017 yılında Ortodontik tedavilerde kullanılan mini-implant destekli distalizasyon apareyleri ile konvansiyonel distalizasyon apareylerinin kullanımını karşılaştıran doktora tezini sunup Ortodonti Uzmanı Doktor ünvanı aldı. Türk Ortodonti Derneği, Avrupa Ortodonti Derneği, Amerikan Ortodonti Derneği ve Dünya Ortodonti Derneği’nin aktif üyesidir. Doktora eğitimi süresince ve sonrasında sayısız kurs ve seminere katılmıştır. R&S Orthodontics Göktürk Kliniği haricinde, Eyüp ve Halkalı Okutan Diş Polikliniklerinde Ortodonti Uzmanı/ Dişhekimi olarak görev yapmaktadır. Ortodontik tedaviler haricinde Dişhekimliğinde İmplant ve ileri cerrahi uygulamalar ile gülüş tasarımı üzerine çalışmaktadır. Evli ve iki çocuk babasıdır.